Obchodní podmínky - Podlahy-LBC.cz


Otevírací doba
Dle předchozí domluvy.
Počítadlo návštěv
Online:
1

Dnes návštěv:
27

Celkem návštěv:
188474

Obchodní podmínky

 

Obchodní podmínky

 1. Zboží objednávejte přes e-shop po baleních tak, jak je uvedeno u každé položky naší nabídky.
  U každé položky je uvedena cena za jedno balení, v ceně zboží nejsou zahrnuty náklady na doručení (poštovné a balné). Nabízené zboží si můžete vyzvednout osobně u nás na provozovně nebo zaslat na dobírku – spediční firmou FOFRCZ na adresu v České Repubilce. Pro potvrzení objednávky žádáme o uvedení Vašeho telefonního čísla.
 2. Cena: U každé položky v nabídce je uvedena cena za jedno balení (s DPH). V celkové ceně zboží jsou zahrnuty veškeré zákonem předepsané daně (včetně DPH).
  1. Na dobírku: Naše zboží zasíláme na dobírku firmou PPL. Při nákupu do 5000Kč včetně DPH a hmotnosti zásilky do 30 kg je poštovné, balné a doběrečné 129kč včetně DPH (při hmotnosti nad 30kg cena dohodou), při nákupu v hodnotě 5000Kč a více včetně DPH je poštovné, balné a doběrčné zdarma.
  2. Zboží zakoupené v eShopu je možné vyzvednout osobně po telefonické domluvě.
 3. Dodací a platební podmínky:
  Veškeré nabízené zboží dodáváme na dobírku na adresu v České Republice, kterou uvedete ve své objednávce. Standardní doba expedice (rozuměno předání zboží k přepravě) je průměrně 48 hodin od obdržení objednávky. Pokud doba expedice vychází na sobotu, neděli nebo jiný den, kdy PPL nepřijímá zásilky, posune se doba expedice na nejbližší možný další den. Dodavatel si vyhrazuje právo na prodloužení expediční lhůty v případě, že se vyskytnou nepředvídatelné události. O případné delší expediční lhůtě bude zákazník neprodleně informován e-mailem, nebo telefonicky.
 4. Důležité poučení spotřebitele:
  Kupující má do 14 dnů od objednávky právo odstoupit od smlouvy a smí zboží vrátit bez udání důvodu. V tomto případě chceme upozornit, že akceptujeme jenom zboží, které nejeví známky užívání.
 5. Reklamace:
  Veškeré nabízené zboží je před zasláním kontrolováno. Expedici zboží věnujeme mimořádnou péči. V případě, že by jste však obdrželi zboží poškozené, v neodpovídající kvalitě nebo množství, řiďte se prosím následujícími pokyny:
  1. V případě, že obdržíte zásilku v poškozeném obalu, zásilku nepřebírejte.
  2. V případě, že zjistíte, že zboží není v pořádku až po rozbalení zásilky, pošlete celou zásilku včetně obalu, v kterém jste zásilku obdrželi, nejpozději do 3 dnů na adresu :Podlahy – lbc ,Dobiášova 889, Liberec 6 , 46006
   Upozorňujeme, že se nebudeme zabývat reklamací, pokud pošlete zpět jen část zboží z reklamované zásilky, nebo pošlete jen zboží bez obalu, v kterém jste zásilku obdrželi.
   Oznámení o závadách musí obsahovat: jméno kupujícího, adresu, e-mail, telefonní číslo, číslo objednávky, podrobný popis závady a popis toho jak závada vznikla. Do 3 pracovních dnů po obdržení oznámení o závadách prodávající informuje kupujícího o následném postupu v závislosti na druhu zboží.
   V závislosti na druhu vad a za podmínek stanovených obecně závaznými právními předpisy, zejména pak zákonem č.40/1964 Sb., občanským zákonem a zákonem č. 513/1991 Sb., obchodním zákoníkem, ve znění pozdějších změn a doplnění, má kupující možnost se domáhat, aby vadné zboží bylo vyměněno za zboží nové, popřípadě může od kupní smlouvy odstoupit a požadovat vrácení kupní ceny.
   Prodávající nepřebírá odpovědnost za škody vyplývající z provozu produktů, funkčních vlastností a škod z neodborného používání produktů, stejně jako škod z neodborného používání produktů, stejně jako škod způsobených vnějšími událostmi a chybnou manipulací. Na vady tohoto původu se nevztahuje ani poskytnutá záruka.

 Uvedené ceny platí pouze při odeslání objednávky přes tento e-shop!

Vyhledat produkt
Vyhledávání
Přihlášení
Jméno:

Heslo:

Novinky
NovinkyDub StringDub String
Kontaktní údaje
Podlahářství Liberec
Boleslavova 289/15
Liberec 6
46006
Email:

Mobil:
+420 603 871 826

Napište nám
Jméno:

Email:

Zpráva:

Kontrolní kód:

opište tento kód


Copyright © 2011 Fusek - Design
Autoři stránek nenesou žádnou odpovědnost za náplň stránek a její stylistické zpracování.